O autorech

Pavel Vondrášek

Pavel Vondrášek působí jako mentální a sportovní kouč, více než dvacet let se věnuje fyzioterapii, sportovní medicíně a alternativním metodám léčení těla i ducha. Pět let dělá kurzy kvantování, jeho rukama prošlo více než šest tisíc lidí. Pracuje s českými i zahraničními celebritami, sportovci a dalšími významnými osobnostmi.

Mnozí z jeho absolventů se vydali na cestu vnitřní transformace, uzdravili se, zlepšili své vztahy, získali sebejistotu ve finanční oblasti, přítomně prožívají své dny a vědomě tvoří svůj život.

David Reedom

David se věnuje komponování meditační, náladotvorné hudby, skrze kterou je možná transformace vnitřního uspořádání emocí a jejich vnímání. Dokáže intenzivně pracovat s pocity, provede vás například zákoutími, které jste už nikdy nechtěli otevírat a zcela přirozeně je začne uzdravovat, nebo naopak posiluje záměry a odhodlání, která jste v sobě měli uschované a ony tak začnou opět pracovat.

David o sobě říká: "Mám rád keltskou, ambientní, chill out, meditační a náladotvornou filmovou hudbu. Inspiraci hledám v lesích, horách, mezi skalami, u jezer, na hradech, v přírodě jako takové. Na takových místech to ke mně nejvíce promlouvá a cítím na nich takové napojení, že začnu hudbu slyšet, přičemž to na sebe nechávám působit. Schopnost hudby probouzet emoce a posilovat je, nebo naopak léčit, mě vždy fascinovala. Do Kvantových meditací jsem se pustil, jelikož znám Pavlovu práci, která se mi líbí, a věděl jsem, že budu mít svůj prostor a možnost v jednotlivých tématech do hudby zakomponovat práci s emocemi, stejně jako pomocí dynamiky skladeb vybízet k zesilování záměrů. Zároveň se během tvorby hudby i u mě spustil vnitřní terapeutický proces, což je pro mě úžasná a silná zkušenost."

David je rovněž autorem kvantového CD s názvem DAWN, které vyšlo v lednu 2017, a které je o transformačním procesu z nevědomého člověka do člověka, který začíná svůj život vědomě tvořit a píše si tak svůj příběh. Toto CD je již vyprodáno.

 

 


O projektu

Na každém z našich kurzů se nás ptáte, jak udělat ve svém životě změnu. Hodně z vás ji skutečně chce udělat, ale neví, jak na to. Neexistuje na to jeden jediný správný návod ani jedna jediná technika, která vás spasí. Ke každé technice a ke každému nástroji je potřeba přistupovat s tím, že mi může něco pootevřít, něco nového ukázat, dát nový úhel pohledu, nějak mě posunout. Ale není dobré se k němu upínat jako k modle.

Chtěli jste po nás něco na doma, co budete moci používat k tréninku. Dlouho jsme přemýšleli, jak to udělat. Až jsme začali pracovat na první podobě kvantových meditací. Nejprve je Pavel začal testovat na svých kurzech, později jsme dělali večery s kvantovými meditacemi na různá témata, poté jsme s nimi vystupovali na festivalech v Čechách i na Slovensku a výsledky u jednotlivých lidí byly velice dobré. Přáli jste si, abyste mohli na svých tématech pomocí meditací pracovat i doma a tak začal pomalu vznikat projekt online kvantových meditací. Tento projekt se rodil téměř 18 měsíců, během kterých jsme pro vás meditace připravovali, testovali je, natáčeli, vyráběli k nim tu nejvhodnější hudbu a také je technicky připravovali do podoby, ve které si je dnes můžete pustit. A pak samozřejmě znovu testovali, abychom viděli, zda přináší u lidí opravdové výsledky.

Transformační proces není vždy jen procházkou po růžové zahradě, někdy se dostáváme i do nepříjemných pocitů a není nám úplně hej, ale to je dobře, přes vyplavení toho, co je nepříjemné se můžeme dostat ke skutečně příjemným pocitům, jen tentokrát už beze strachu, že něco může nebo bude bolet. To je celkově náš hlavní cíl i na kurzech. Naučit vás pracovat s životem takovým, jaký je. A díky tomu ho zvládat i měnit. Není naším cílem, abyste byli neustále sluníčkově šťastní, není to ani cílem kvantových meditací. Cílem kvantových meditací je vám postupně pomoci, abyste byli skutečně šťastní, ne uměle, naučeně, ale opravdově - hluboce. Jak nám napsal jeden z našich zkušebních posluchačů: “...Kvantové meditace mi pomohli pohnout s tématem, před kterým jsem dlouho zavíral oči. Nejprve jsem pociťoval uvolnění, relaxaci a cítil jsem se nabuzený. Po asi 14 dnech se mi během nich začalo otevírat to mé téma. Bylo to chvilkami i nepříjemné, cítil jsem jako by mě meditace rozložila a na konci zase složila, takhle to pokračovalo ještě v jednom poslechu. A po tom druhém jsem se rozbrečel a brečel jako mimino a cítil, jak ze mě odchází spoustu potlačené bolesti. V dalším poslechu jsem se cítil uvolněně jako nikdy předtím, bylo to úžasné…“

Pravidelná práce pomocí kvantových meditací vám přinese výsledky, a pokud bude potřeba se něčeho zbavit, zbavíte se toho. Pokud je potřeba něco posílit, posílíte to.

Moc děkujeme několika tisícům úžasných lidí, díky kterým se kvantové meditace dostaly do dnešní podoby, a díky kterým si jejich účinky můžete dnes užít doma i vy.

Je nám ctí vám pomáhat k uvolněnému stavu vědomí a vědomému tvoření.

Děkujeme.

ZAPOSLOUCHEJTE SE DO UKÁZEK

Název
1 4 Živly (voda, oheň, vzduch, země) 59:06
2 Astrální cestování 53:27
3 Budha 59:03
4 Egypt 55:27
5 Podzimní rovnodennost 48:03
6 Šamani 1:09:04
7 Vánoční 45:33
8 Velryby a delfíni 53:33
9 Zimní slunovrat 49:44
10 Jarní rovnodennost 48:49
11 Letní slunovrat 39:03
12 Léčebná 53:03
Bonus Barvy - napojení na matku Zemi 46:37